Gdzie można oszczędnie przenocować pod Krakowem?


Już niebawem wolne. Wolny czas dobrze jest poświęcić na skuteczny wypoczynek. Doskonałym miejscem na wczasy jest stolica małopolski, posiadający świetną bazę noclegową. Warto wcześniej pomyśleć nad wyborem hotelu. Gdy większość ośrodków w okolicach centrum będzie zajęta, pomyślmy o miejscach oferujących noclegi pod Krakowem. Co prawda czas na dojazd prawdopodobnie będzie trudnością, ale rozważmy korzyści takiej sytuacji. Podkrakowskie miejscowości są niezwykle malownicze. Zachwycające wyżynne tereny, będą świetne jeżeli chcemy posiadać odrobinę spokoju.

noclegi pod krakowem

Noclegi pod Krakowem

Kiedy jest piękna pogoda z daleka zdołamy dostrzec wspaniałą panoramę polskich Tatr. Kolejnym atutem spania w koło Krakowa może okazać się cena noclegu. Różnice w cenach pomiędzy podkrakowskimi miejscowościami, a hotelami w centrum Krakowa, mogą wynieść nawet kilkadziesiąt złotych w warunkach o podobnym standardzie. Z pewnością na korzyść tych pierwszych. Kiedy zadecydujemy wybrać Kraków na miejsce urlopu, głównym krokiem jaki powinniśmy poczynić jest wpisanie w wyszukiwarkę: hotel okolice Krakowa. Natychmiast ukaże nam się mnóstwo sposobności. Słynnymi miejscowościami na nocleg będą Skawina, Wieliczka i Zabierzów. Są to miejsca oddalone od Krakowa o kilkadziesiąt kilometrów, charakteryzujące się niezwykle dobrym dojazdem. Poza tym same w sobie są wypełnione ciekawostkami turystycznymi.

noclegi pod krakowem

Porady na wakacyjny wyjazd do Krakowa

Stolica małopolski jest doskonałym miastem z obszerną ilością interesujących miejsc. W okresie wakacyjnym przyjeżdża tam kilka milionów podróżników. W samym Krakowie dominuje powalająca atmosfera. Nie należy niemniej nie pamiętać o atutach terenów podkrakowskich. Jeżeli kochamy aktywnie spędzać urlop, poszukajmy fascynujących miejsc z dala od głównego rynku byłej stolicy Polski. Małopolska jest bogata w zachwycające miasteczka. Część wypunktowana została już wyżej, jednak da się odszukać ich dużo większą ilość. Dlatego też informator w dłoń i ruszaj zwiedzać kraj.

Jeśli poszukujesz bardzo dobrych warunków noclegowych w okolicach Krakowa, polecamy: noclegi pod krakowem